Paslaugos

 

NUORODOS

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija

      

VŠĮ Lietuvos viešojo administravimo institutas

VŠĮ LIETUVOS VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO INSTITUTAS

Direktorė Renata Latvėnienė 
Žemaitės g. 21, LT–03118 Vilnius 
Telefonas (8 5) 239 5800 
Faksas (8 5) 239 5811
El. paštas: livadis@livadis.lt
http://www.livadis.lt

Valstybės tarnybos departamentas

Nuo 2002 m. gruodžio 1 d. valstybės tarnybos tvarkymo funkciją Vyriausybės nutarimu pavesta vykdyti Valstybės tarnybos departamentui.

Valstybės tarnybos tvarkymo funkcijas atliekančios įstaigos funkcijos įtvirtintos Valstybės tarnybos įstatymo 49 straipsnyje.

Departamento įgaliojimai, uždaviniai, teisės ir veiklos organizavimo principai nustatyti Valstybės tarnybos departamento nuostatuose, patvirtintuose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. spalio 31 m. nutarimu Nr. 1323.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio interneto svetainė

Atkurtai Lietuvos valstybei – 100 metų

Ketveri Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo metai simbolizuoja valstybės gimimo laikotarpį nuo 1917 m. Vilniaus konferencijos iki 1920 m. gegužės 15 d. Steigiamojo Seimo sušaukimo. Tai laikotarpis, per kurį Lietuva buvo kuriama mūsų visų rankomis.
 
Šiai progai paminėti ateinančius ketverius metus vyks socialinės iniciatyvos ir įvairūs renginiai – tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime.

www.epaslaugos.lt – Elektroniniai valdžios vartai

Pasinaudodamos interneto teikiamomis mums galimybėmis, valdžios institucijos kasmet pasiūlo naujų e. paslaugų. Žinoma, svarbu ne tik perkelti paslaugas į elektroninę erdvę, bet ir padaryti jas lengvai surandamas.

Šiuo tikslu sukurtas valdžios teikiamų e. paslaugų portalas – Elektroniniai valdžios vartai, pasiekiami adresu www.epaslaugos.lt. Portale, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, galima rasti informaciją ir nuorodas į visas svarbiausias Lietuvoje teikiamas viešąsias ir administracines e. paslaugas. Dalį jų galima užsisakyti pačiame portale, o jei paslauga užsakoma tik jos teikėjo tinklapyje, į jį vartotojas nukreipiamas automatiškai.

Norimos paslaugos paieškos neužtrunka, nes svetainės struktūra sukurta taip, kad būtų nesudėtingai suprantama naudotojui. Elektroninių valdžios vartų pagrindiniame puslapyje pateikiamos trys portalo naudotojų grupės: „Gyventojams“, „Verslo subjektams“, „Paslaugų teikėjams“.

Spustelėjęs vieną iš pateikiamų Elektroninių valdžios vartų naudotojų grupių nuorodų, asmuo nukreipiamas į pasirinktą portalo naudotojo sritį, kurioje yra pateikiama konkrečiai naudotojų grupei skirta informacija ir paslaugos.

Siekiant supaprastinti portalo naudojimą, įdiegta galimybė populiariausias paslaugas peržiūrėti spustelėjus nuorodą „Populiariausios“. Rečiau naudojamas paslaugas galima rasti ieškant pagal kategorijas, pavyzdžiui, „Migracija“, „Mokesčiai“ ir kt.

CAREERS WITH THE EUROPEAN UNION by the European Personnel Selection Office