Paslaugos

 

NUORODOS

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija

      

Rekomendacijos

Slider_item_text

Valstybės tarnybos departamentas

Nuo 2002 m. gruodžio 1 d. valstybės tarnybos tvarkymo funkciją Vyriausybės nutarimu pavesta vykdyti Valstybės tarnybos departamentui.

Valstybės tarnybos tvarkymo funkcijas atliekančios įstaigos funkcijos įtvirtintos Valstybės tarnybos įstatymo 49 straipsnyje.

Departamento įgaliojimai, uždaviniai, teisės ir veiklos organizavimo principai nustatyti Valstybės tarnybos departamento nuostatuose, patvirtintuose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. spalio 31 m. nutarimu Nr. 1323.

www.epaslaugos.lt – Elektroniniai valdžios vartai

Pasinaudodamos interneto teikiamomis mums galimybėmis, valdžios institucijos kasmet pasiūlo naujų e. paslaugų. Žinoma, svarbu ne tik perkelti paslaugas į elektroninę erdvę, bet ir padaryti jas lengvai surandamas.

Šiuo tikslu sukurtas valdžios teikiamų e. paslaugų portalas – Elektroniniai valdžios vartai, pasiekiami adresu www.epaslaugos.lt. Portale, kurį administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, galima rasti informaciją ir nuorodas į visas svarbiausias Lietuvoje teikiamas viešąsias ir administracines e. paslaugas. Dalį jų galima užsisakyti pačiame portale, o jei paslauga užsakoma tik jos teikėjo tinklapyje, į jį vartotojas nukreipiamas automatiškai.

Norimos paslaugos paieškos neužtrunka, nes svetainės struktūra sukurta taip, kad būtų nesudėtingai suprantama naudotojui. Elektroninių valdžios vartų pagrindiniame puslapyje pateikiamos trys portalo naudotojų grupės: „Gyventojams“, „Verslo subjektams“, „Paslaugų teikėjams“.

Spustelėjęs vieną iš pateikiamų Elektroninių valdžios vartų naudotojų grupių nuorodų, asmuo nukreipiamas į pasirinktą portalo naudotojo sritį, kurioje yra pateikiama konkrečiai naudotojų grupei skirta informacija ir paslaugos.

Siekiant supaprastinti portalo naudojimą, įdiegta galimybė populiariausias paslaugas peržiūrėti spustelėjus nuorodą „Populiariausios“. Rečiau naudojamas paslaugas galima rasti ieškant pagal kategorijas, pavyzdžiui, „Migracija“, „Mokesčiai“ ir kt.

CAREERS WITH THE EUROPEAN UNION by the European Personnel Selection Office